ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Хоча День працівників прокуратури України офіційно відзначати почато у 2000 році, історія розвитку прокуратури сучасної української держави йде з 1991 року. Саме 1 грудня цього року ухвалено Закон  «Про прокуратуру». Символічно, що прийняття співпало з  загальнонаціональним референдумом щодо проголошення незалежності України.

15:01 01.12.2022

ПУТИВЛЬЩИНА ЗНОВУ СУМУЄ

Трагічна звістка сколихнула громаду: у боротьбі за свободу та незалежність України загинув Іщенко Микола Іванович.

08:00 30.11.2022

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Сьогодні ми відзначаємо важливу дату, пов’язану з новою історією України - День Гідності та Свободи, заснований на честь двох революцій, Помаранчевої і Революції Гідності.

15:25 21.11.2022

ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ ГРОМАДИ

День працівників сільського господарства відзначається щорічно в третю неділю листопада. Саме в той період, коли вже завершено збирання врожаю.

08:04 20.11.2022

ЩЕ РАЗ ПРО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

На численні звернення інформуємо, що Гуманітарним штабом Путивльської громади завершена доставка чергової партії продовольчих наборів та борошна сільським жителям.

12:39 18.11.2022

ДЕПУТАТИ  ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ДОПОМАГАЮТЬ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ ТА ВІЙСЬКОВИМ

ДЕПУТАТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ДОПОМАГАЮТЬ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ ТА ВІЙСЬКОВИМ

Вкотре обранці від ПП "Слуга народу" Віталій ФЕДОРЕНКО, Віталій СЧАСТЛИВЦЕВ та Інна СОРОКА підтримали військових: для опалення на блокпостах передали 1750 кг альтернативного палива для "буржуйок".

12:15 16.11.2022

У СЕЛА ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВОЗЯТЬ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ТА БОРОШНО

У В'язенському та Чорнобривкинському старостинських округах видача чергової партії гуманітарної допомоги розпочалася з минулого тижня, а сьогодні подібний вантаж вагою 9 тонн завезли до Руднєве, Веселе, Рев'якине та Козаче.

16:01 15.11.2022

ВІДЗНАЧЕННЯ ОСВІТЯН

«Освітній процес починається з садочка, молодшої школи. Саме тут закладаються основи формування особистості. Вдячний нашим вихователям і вчителям, які щоденно працюють з дітьми, незалежно від формату навчання.

15:39 11.11.2022