ПІДТРИМКА ВІЙСЬКОВИХ-ПУТИВЛЯН

Депутати Путивльської міської ради зібрали кошти та купили спальники, берці, рюкзак, інвертор для воїнів-путивлян з 58 бригади, які зараз знаходяться на першій лінії фронту, а також передали частину коштів БО Міжнародний благодійний фонд «Потужний тил» на придбання автомобіля для військових.

13:35 20.02.2023

УВАГА, РЕЄСТРАЦІЯ

Нагадуємо, що відсьогодні розпочинається реєстрація бажаючих отримати гуманітарну допомогу (гігієнічні набори) від "Save the Children International".

10:54 20.02.2023

СВІТЛО ШКОЛАМ ВІД КОМАНДИ IAC ISHR

Путивльській ліцей № 1 ім.Р.Руднєва від команди IAC ISHR отримав 16 світильників та 2 прожектори для укриття, куди учні та учителі спускаються під час повітряних тривог, і уроки продовжуються вже там.

13:26 17.02.2023

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОПОНУЄ ДОПОМОГУ

Громадська організація "Ліга сучасних жінок", яка працює в Сумській області, разом із міжнародною організацією "Save the Children International" залучили Путивльську громаду до реалізації Програми підтримки сімей, що виховують дітей з інвалідністю, та сімей з дітьми, батьки яких втратили роботу.

14:05 16.02.2023

ПРИЄМНІ КРУТІ ПОДАРУНКИ

Нещодавно до «Путивльського Додзьо» на тренування завітав Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

14:03 16.02.2023

ЗВІТ НАЧАЛЬНИКА ПУТИВЛЬСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 2

11:56 16.02.2023

ТРИВАЄ ФОРМУВАННЯ ШТУРМОВИХ БРИГАД "ГВАРДІЯ НАСТУПУ"

З основними принципами створення одного з таких підрозділів, як ОБ'ЄДНАНА ШТУРМОВА БРИГАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ "ЛЮТЬ" на зустрічі з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Путивльської міської ради, старостами та представниками громадськості інформували представники поліції.

10:58 16.02.2023

ПІДТРИМКА ЛІКАРНІ

Медичну гуманітарну допомогу від благодійників і небайдужих людей, волонтера Петра ШОТА, канадця Dave Bryenton, їх команди,  отримала Путивльська міська лікарня та волонтерська організація «Потужний тил» для військовослужбовців-путивлян.

14:52 14.02.2023

ДО ГРОМАДИ ВКОТРЕ З ГУМАНІТАРНИМ ВАНТАЖЕМ ПРИЇЗДИВ ВОЛОНТЕР ПЕТРО ШОТ  З КОМАНДОЮ ОДНОДУМЦІВ

ДО ГРОМАДИ ВКОТРЕ З ГУМАНІТАРНИМ ВАНТАЖЕМ ПРИЇЗДИВ ВОЛОНТЕР ПЕТРО ШОТ З КОМАНДОЮ ОДНОДУМЦІВ

Цього разу це продукти харчування від «СУМКИ САМАРЯНИНА» Samaritan's Purse людям похилого віку, які обслуговуються в Путивльському центрі надання соціальних послуг, і сім’ям військовослужбовців.

13:15 14.02.2023