Дата: від до Скинути

З НАГОДИ ДНЯ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ

В урочистостях узяли участь Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник КУ "Центр надання соціальних послуг" Тетяна СУХОВЄЄВА та поважні гості свята: ветерани праці, для яких линули теплі слова привітань.

13:01 03.10.2022

ВІТАЄМО ВІДМІННИЦЮ НАВЧАННЯ

Ганні ПАНЧЕНКО, учениці 10 класу Путивльського ліцею № 1, за успіхи в навчанні, перемогах у олімпіадах і конкурсах призначена стипендія голови Сумської ОДА.

16:21 28.09.2022

РАДІЄМО ЗА КОЛЕКТИВ ПЕДКОЛЕДЖУ

Педагоги закладу з самого початку дружно виступили проти свавілля "з-під поли" призначеної керівниці закладу Зої МАТВІЄНКО й понад рік вперто боролися за справедливість.

13:15 20.09.2022

РОБОЧИЙ ВІЗИТ

Путивльську громаду відвідали народний депутат України від політичної партії «Слуга народу» Михайло АНАНЧЕНКО, депутат Сумської обласної ради від фракції «Слуга народу» Олександр СЛЮСАР та депутат Кролевецької міської ради Дмитро БОЧАРОВ.

08:14 20.09.2022

ВІТАННЯ З ПРООФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав з прийдешнім професійним святом лісівників, що працюють на території громади.

14:09 16.09.2022