ДУЖЕ ВЧАСНА ДОПОМОГА

Депутати  Путивльської міської ради від ПП "Слуга народу" Віталій ФЕДОРЕНКО, Віталій СЧАСТЛИВЦЕВ та Інна СОРОКА постійно допомагають жителям громади та військовим.

16:49 06.09.2022

ЗУСТРІЧІ З ПЕДАГОГАМИ ГРОМАДИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК побував з візитом майже в усіх навчальних закладах громади. Привітав педагогічні колективи з початком навчального року.

16:35 31.08.2022

29 СЕРПНЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Депутати Путивльської міської ради разом з начальником 3-го відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрієм ЯЦИНОЮ відвідали сім'ї наших героїв, передали від Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА моральну та матеріальну підтримку, вшанували пам'ять загиблих Героїв.

14:56 29.08.2022

«ПІД ПРАПОРОМ МИРУ ЄДНАЙМОСЯ!»

Путивльщина урочисто відзначила знакові для держави дати: День Державного Прапора України та День Незалежності України.

16:06 24.08.2022

СУД СКАСУВАВ ЗАХОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ

«Скасувати зупинення дії рішення Путивльської міської ради від 09.06.2022 «Про припинення юридичної особи Путивльського навчально-виховного об'єднання: гімназії-закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації»», - зазначено в Ухвалі Господарського суду Сумської області (справа № 920/581/22 від23.08.2022 р.).

12:30 23.08.2022