ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СФОРМОВАНИЙ З 26 ДЕПУТАТІВ

19 грудня 2019 року Верховна Рада України ухвалила Виборчий кодекс України, за яким вибори депутатів  міських рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше) проводяться за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками місцевих організацій політичних партій.

15:05 29.12.2022

НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ

За участю заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА, начальника відділу освіти виконавчого комітету Людмили СКОРОБОГАТОЇ відбулися новорічні святкування в Путивльському центрі позашкільної роботи для обдарованих дітей.

15:22 28.12.2022

ПОДАРУНКИ ДО СВЯТ

За ініціативи Третього відділу Конотопського РТЦК та СП й Путивльської міської ради, сім'ї військовослужбовців отримали подарунки - продовольчі набори дорослим та солодощі діткам.

09:52 27.12.2022

ЛІДЕРИ ДИТЯЧОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ПУТИВЛЬЩИНУ

26 грудня вихованці комунального закладу - центру позашкільної роботи Путивльської міської ради взяли участь у новорічному балі для лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді, який відбувся в Палаці культури "Хімік" м.Суми.

09:35 27.12.2022

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА ТРИВАЮТЬ

Учні закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради взяли участь в обласних новорічно-різдвяних заходах, які проходять у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна.

10:59 26.12.2022

ПОТУЖНА ПІДТРИМКА

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав сьогодні енергетиків з професійним святом.

10:02 22.12.2022