Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЧИННИК ДОВІРИ ЛЮДЕЙ

7 грудня відповідно до Указу Президента від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Україні – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

09:48:33 07.12.2021

НА ВАРТІ ВІТЧИЗНИ

6 грудня  —  День Збройних Сил України  —  загальне  професійне свято всіх українських  військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

08:55:44 07.12.2021

МІСЦЕВЕ ПАРТНЕРСТВО

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК узяв участь в установчій зустрічі партнерів проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах  «Туристичного трикутника Сумщини».

17:27:03 03.12.2021