ВИВЧАЄМО УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Дата: 26.07.2022 15:20

У  читальній залі бібліотеки відбулося чергове  засідання україномовного клубу. Українська мова – дуже багата мова.

Сьогодні ми вивчали лексику української мови. Лексикологія  охоплює широке коло питань мови, пов’язаних із вивченням значень слів, історією їхнього походження, доцільністю  вживання в тих чи інших ситуаціях, а також розглядає зв’язок одного слова з іншими.  Дуже часто в повсякденному житті ми використовуємо слова, притаманні конкретному контексту, хоча вони можуть вживатись і в іншому.  Розібралися в значенні слів з подвійним наголосом.  Вивчили  синоніми,антоніми, пароніми, омоніми.

Заняття  відбулося  цікаво і в  дружній атмосфері.  Ми вдячні нашому викладачу  Олександрі Миколаївні Богдановій.