Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

РУБРИКА "ЧИТАЄМО РАЗОМ"

Сьогодні клуб "Читайлик" пропонує прослухати першу частину української казки "Два Йвани - солдатські сини"

14:27:53 04.07.2022

БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ З ФУТБОЛУ

У Путивльській громаді вже вдруге із запальною енергією пройшов благодійний матч з футболу «Путивльщина підтримує ЗСУ»

08:07:31 04.07.2022

ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ 2022: ІСТОРІЯ СВЯТА

Після Другої світової війни в усьому світі пам'ятники архітектури потрібно було відновлювати з руїн. Міжнародний союз архітекторів у 1946 році заснував Всесвітній День архітектури, щоб вшанувати важливість своєї праці. У 1995 році за указом  Президента України свято стало офіційним в Україні. Пізніше свято у світі стали відзначати в перший понеділок жовтня, проте дата в Україні залишилася незмінною. У цей день також відзначають своє професійне свято всі архітектори нашої країни.

16:52:46 01.07.2022

СПІВАЄМО УКРАЇНСЬКЕ РАЗОМ

Наші неперевершені Читайлики продовжують підтримувати Україну! Сьогодні дівчатка клубу "Читайлик" знову вирішили заспівати для Вас!

16:52:05 01.07.2022

ПАМ`ЯТАЄМО УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

30 червня виповнюється 115 років від дня народження українського військового діяча, Героя України (посмертно) —  Романа Шухевича, який  увійшов в українську історію не лише як той, хто боровся та ненавидів ворога, а як той, хто в серці мав любов до України та до українця і своє життя присвятив боротьбі за вільну Україну.

15:17:54 30.06.2022

ПІДТРИМАЙ ВОЇНІВ ЗСУ

Публічна бібліотека  приєдналася до  благодійної  акції «Путивльщина підтримує ЗСУ».   У бібліотеці  сьогодні відкрилася виставка-продаж робіт  декоративно-ужиткового мистецтва  на підтримку ЗСУ. Благодійний проєкт реалізовується  в співпраці  працівників  з  користувачами бібліотеки, учасниками виставок народно-ужиткового мистецтва та іншими  мешканцями  краю. Поповнюйте виставку новими роботами для продажу.

08:27:20 29.06.2022