РУБРИКА "ЧИТАЄМО РАЗОМ"

Дата: 26.09.2022 13:15

У цей важкий для України час, кожен намагається згуртуватися, допомагати, підтримувати та з позитивом вірити у Перемогу.

Наш клуб "Читайлик" також намагається направляти усі сили на те, щоб відволікати дітей від негативу і сьогодні, ми пропонуємо гумор. Бо саме, через гумор, через дотепи дитина вчиться пізнавати світ у його багатоликому різноманітті, вчиться розрізняти добро і зло. Адже в усі часи гумор був наймогутнішою зброєю у боротьбі зі злом. І навчитися змалку протистояти злу, висміюючи його, - запорука формування здорової, вільної, стійкої особистості. Саме тому, пропонуємо Вашій увазі гумористичне оповідання Григорія Різника "Лапка - помічник", яке самостійно обрала і прочитала для малюків Крістіна Крєпка (учениця 7-А класу Путивльського ліцею №2).

Фото без описуhttps://www.facebook.com/TovstikV/videos/407557854924467/?idorvanity=357471277782998