ОБ’ЄДНАЛАСЯ РОДИНА, УСЕ БУДЕ УКРАЇНА
Завдяки небайдужим путивлянам, додому до родини з м.Ізюм після тривалої страшної окупації повернулася родина Тарасенко: мати Аліна з синочком Дмитром, якому вчора виповнилося лише 5 років.
Повномасштабне та цинічне російське вторгнення назавжди змінило життя мільйонів українців. Люди втратили близьких, залишилися без дому, опинилися в окупації.
На щастя, серед нас є герої, які щодня допомагають співвітчизникам. Завдяки ним ми віримо в єдність та прискорюємо перемогу України.
Слова вдячності хочеться висловити підприємцю й волонтеру Олегу ГОРБАЧУ за його патріотизм і небайдужість до людей, до чужого горя.
ОЛЕГ ГОРБАЧ - це та людина, яка, ризикуючи своїм життям, з самого початку війни працювала заради людей, заради путивлян. Саме він доставляв продукти до міста, коли здавалося б, що це неможливо, і саме він привіз сім’ю додому.
ГЕРОЇ СЕРЕД НАС!
Велика вдячність від путивлян і Путивльської міської ради.
Українців не здолати!
Перемога за нами!