ОБ’ЄДНАЛАСЯ РОДИНА, УСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Дата: 26.09.2022 08:53

Завдяки небайдужим путивлянам, додому до родини з м.Ізюм після тривалої страшної окупації повернулася родина Тарасенко: мати Аліна з синочком Дмитром, якому вчора виповнилося лише 5 років.

Повномасштабне та цинічне російське вторгнення назавжди змінило життя мільйонів українців. Люди втратили близьких, залишилися без дому, опинилися в окупації.

На щастя, серед нас є герої, які щодня допомагають співвітчизникам. Завдяки ним ми віримо в єдність та прискорюємо перемогу України.

Слова вдячності хочеться висловити підприємцю й волонтеру Олегу ГОРБАЧУ за його патріотизм і небайдужість до людей, до чужого горя.

ОЛЕГ ГОРБАЧ - це та людина, яка, ризикуючи своїм життям, з самого початку війни працювала заради людей, заради путивлян. Саме він доставляв продукти до міста, коли здавалося б, що це неможливо, і саме він привіз сім’ю додому.

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС!

Велика вдячність від путивлян і Путивльської міської ради.

Українців не здолати!

Перемога за нами!