Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ЗАХИСТИ ҐАДЖЕТ: ПРОСТІ КРОКИ ДЛЯ БЕЗПЕКИ В КІБЕРПРОСТОРІ

Захист ваших ґаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів і кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, що хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах.

10:50:07 19.05.2023

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них усім.

16:37:58 18.05.2023

ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ

Мистецтво є інструментом, який сприяє формуванню національної ідентичності, допомагає показати світу нашу культуру, традиції, історію та спадщину, передає цінності наступним поколінням.

13:31:16 17.05.2023

ФАРБИ ЖИТТЯ

Напередодні Міжнародного дня музеїв у Державному історико-культурному заповіднику у м.Путивлі відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Фарби життя». На виставці представлено 27 робіт 14 художників – членів Сумської обласної організації Національної Спілки художників України.

13:15:00 17.05.2023

МАТЕРИНА ПІСНЯ

Запрошуємо до участі в дистанційному міському відкритому фестивалі-конкурсі вокально-хорового співу "Материна пісня", який відбудеться 26 травня на базі КЗ «Путивльський будинок культури».

13:15:35 16.05.2023

МИ БУДУЄМО ПОТУЖНИЙ ТИЛ

Від початку російської агресії, що триває вже більше року, військові Збройних Сил України ризикують життям, захищають країну й наш з вами спокій. Підтримати ЗСУ в цей тяжкий період - наше найголовніше завдання.

08:02:35 15.05.2023