Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ІДЕОЛОГ САМОСТІЙНИЦТВА

Сьогодні 150 років тому народився Микола Іванович Міхновський — український політичний і громадський діяч, адвокат, публіцист, перший ідеолог українського націоналізму та організатор війська. Він – автор програмного документа Братства тарасівців «Кредо молодого українця» та брошури «Самостійна Україна».

09:43:15 31.03.2023

СПОРТ ЄДНАЄ ВСІХ

У Путивльській ДЮСШ відбулося спортивне свято, де взяли участь вихованці всіх відділень.

16:29:21 30.03.2023

ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Разом з Путивльським міським головою Костянтином ГАВРИЛЬЧУКОМ передали керамічні бронеплити 5+ бійцю-путивлянину, який зараз боронить Україну в пекельних точках.

15:35:01 30.03.2023

КІНОЛІТОПИС АНАТОЛІЯ СЛІСАРЕНКА

30 березня виповнюється 100 років від дня народження українського кінорежисера  Слісаренка Анатолія Олексійовича (1923- 1997).  Працював у Київському  українському  драматичному  театрі ім. І. Франка, на Українській студії  хронікально-документальних та  художніх фільмів ім. О. Довженка.

11:26:40 30.03.2023

НАРОДНИЙ КАЛЕНДАР: «ПОКИНЬ САНИ — БЕРИ ВІЗ»

30 березня у народі відзначають  «Теплого Олексія» — День святого Олексія, чоловіка  Божого,  який жив у IV столітті. Батьки  одружили  його з багатою римлянкою, але Олексій покинув дружину і присвятив своє життя Богові. У місті  Едесса в Сирії 17 років  молився  при  храмі Пресвятої  Богородиці. Діва Марія  з’явилася  паламареві і сповістила, що  Олексій є чоловіком  Божим.

11:25:51 30.03.2023

НОВИНКИ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КРАЄЗНАВСТВА

Сумщина, як і вся наша земля, щедра на літературні таланти, її літературна панорама відзначається не лише широтою хронологічних рамок, але й кількістю талановитих майстрів слова та якісною сутністю їхньої творчості, що набула заслуженої популярності серед народу.

14:26:27 29.03.2023

МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР ВІДПОЧИНКУ У БІБЛІОТЕЦІ

Цікавою подією протягом тижня читання став творчий виступ нашої юної поетеси Вікторії Новікової, яка презентувала пісні на гітарі для членів клубу «Читайлик».

14:23:28 29.03.2023