НАШІ ЧИТАЙЛИКИ НЕ ТІЛЬКИ ЧИТАЮТЬ, А Й ЩЕ КУХОВАРЯТЬ

Дата: 13.02.2024 21:00

Сьогодні члени клубу «Читайлик» провели Food-терапію та підняли собі позитивний настрій.

За сприяння волонтера зі Львова Петра ШОТА, благодійної організації «Потужний Тил» та супермаркету з Німеччини EDEKA Schenke Rheda-Wiedenbrück наші активні читачі отримали подарунки у вигляді наборів з пряників, Миколайчиків та цукерок.

Щасливі дітки ознайомилися з книгами по кулінарії, приготували глазур, весело побудували неймовірні пряникові будиночки, презентували свої шедеври власними вигаданими цікавими казочками, влаштували чаювання, а на завершення отримали смаколики для своїх рідних.

Дуже дякуємо Петру Шоту, БО «Потужний тил» та благодійним друзям за увагу до дітей та солодощі, які полюбляє малеча. Нехай Ваше добро повертається сторицею. Завдяки Вам, наші дітки відчувають підтримку і забувають про увесь негатив.