ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОБАЦІЇ ЗНАЙШЛА СВОЄ МІСЦЕ СЕРЕД КНИЖКОВИХ ПОЛИЦЬ

Дата: 14.02.2024 17:00

Сьогодні в Путивльській публічній бібліотеці з нагоди 9-ої річниці прийняття Закону України «Про пробацію», в рамках проведення Дня відкритих дверей у Конотопському районному секторі №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області відкрилася презентація на тему: «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

Ця ініціатива відкриває нові можливості співпраці між пробацією та культурними установами і громадянами. Відвідувачі бібліотеки матимуть можливість дізнатися більше про роль Пробації в реабілітації засуджених, а також її вплив на зменшення рецидиву злочинності.

Захід став важливим кроком у зміцненні партнерських зв'язків між правоохоронними органами та культурними інституціями, підкресливши важливість спільних зусиль у підтримці соціальної реабілітації та формуванні правової культури серед громадян.