Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

У кожного з нас є мрія - це те, що робить наше життя яскравішим, захоплюючим та неповторним. "Українська мрія" - а саме під такою назвою відбувся у нашій столиці ІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв - це шанс не лише відкрити світові свої таланти, а й долучити своє ім'я до красивої мозаїки сучасного мистецтва. У цьому творчому змаганні серед майже 200 учнів - інструменталістів з різних куточків України учениця фортепіанного відділу Путивльської дитячої музичної школи Катерина Демцун ( викл. Дадикіна С. А.) посіла ІІ місце і була нагороджена Дипломом конкурсу.

17:55:59 02.02.2024

ЄДНАЄМОСЯ ЗАРАДИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ І ПЕРЕМОГИ

Зараз наш обов'язок - це допомагати і підтримувати наших захисників! Наша спільна мета - подарувати частинку домашнього затишку та тепла нашим бійцям-путивлянам! Саме тому, кожен небайдужий мешканець нашого міста долучається до збору коштів, приготуванні смаколиків, виготовленні теплих речей та ін..

11:16:00 29.01.2024

ДОБРІ СПРАВИ ПРИМНОЖУЮТЬСЯ

Кажуть, не добре хизуватися добрими вчинками, але ж зараз такий час, що дуже важко досягати результатів, коли про тебе та про твої дії мало відомо.

10:57:15 29.01.2024