Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

З ОСОБЛИВИМИ ПОБАЖАННЯМИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ!

Це свято символізує не лише історичне єднання, але й єдність наших долей, наших цінностей, нашого щастя. Нехай в кожному дні нашого життя звучить пісня віри в майбутнє та любові до України. Спільно ми сила, і разом ми будемо продовжувати будувати майбутнє нашої країни.

10:20:09 22.01.2024

ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ «STOP RUSSIA|MRIYA!»

Проєкт MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам у медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв і ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

14:45:43 17.01.2024

ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ

Минулими вихідними розпочалися змагання за першість Конотопського району з футзалу у вищій та першій лігах. Путивльську громаду в першій лізі представляє команда дитячо-юнацької спортивної школи, а у вищій лізі - команда «Ярославна».

14:46:59 15.01.2024

ЗИМОВИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ 2024

13 січня в спортивній залі Путивльського педагогічного фахового коледжу відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики були проведені змагання з волейболу.

08:59:21 14.01.2024

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Уже розпочався 2024 рік, але, на жаль, у країні продовжується війна.

16:57:49 04.01.2024

ХАЙ БУДЕ МИР

Народний вокальний ансамбль народної пісні «НЕ ГОРЮЙ» комунального закладу «Путивльський будинок культури» надсилає найщиріші новорічні вітання всім путивлянам.

15:49:06 04.01.2024