ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНГРЕС ФЕРМЕРІВ ПРОВОДИТЬ КРУГЛИЙ СТІЛ «НОВІ РІШЕННЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ВІД ПОСУХИ»

Дата: 10.07.2024 11:03

У четвер, 11 липня, о 12:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Нові рішення захисту рослин від посухи».

Організаторами заходу виступає Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Під час круглого столу буде презентовано проєкт французького уряду з передачі стимулятора росту рослин українським фермерам.

Учасники зможуть отримати досвід кращих рішень захисту рослин від посух та обговорити проблеми фермерів в умовах кліматичних аномалій та війни.

Серед учасників – в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, Аграрний аташе Посольства Франції в Україні Жан Ланотт, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник, представник Дніпровського державного аграрно-економічного університету Олексій Деркач, представники компаній Elicit Plant та Frendt.

Захід відбудеться в онлайн-форматі, на платформі Zoom (робоча мова: українська).

Трансляція круглого столу відбуватиметься на Youtube-сторінці ПроLand. Посилання тут https://youtube.com/live/b0OMkefSGEQ?feature=share.