ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ КОНОТОПЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНІЙ ПРОДОВОЛЬЧІЙ ВИСТАВЦІ

Дата: 25.10.2023 13:52

Японська організація зовнішньої торгівлі (JETRO), у координації з Посольством України в Японії та Державною Установою «Офіс з підприємництва та експорту» оголошено набір українських компаній для представлення власної продукції в українському павільйоні на всесвітній продовольчій виставці FOODEX JAPAN 2024, яка відбудеться з 5 по 8 березня 2024 року у місті Токіо (Японія). Про це інформує Конотопська районна державна адміністрація.

Український павільйон представлятиме вітчизняну продукцію за такими категоріями:

Напої (окрім свіжовичавлених).

Кондитерські вироби, спреди.

Приправи, олія для приготування, спеції

Оброблені/свіжі овочі та фрукти.

Горіхи та злаки.

Морепродукти.

Для компаній, бажаючих взяти участь у українському павільйоні необхідно перейти за посиланням: (https://www.jetro.go.jp/poland/topics/foodexjapan.html), ознайомитись із «Правилами участі» («Rules and Regulations»), заповнити відповідну Форму (JETRO Ukraine Support Zone Exhibitor Application Form) за вказаним зразком та надіслати її (у форматі Excel разом із сканованою копією у форматі PDF) до 31 жовтня 2023 року на адресу: pow-info@jetro.go.jp.