Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПІДТРИМКУ

Нещодавно Путивльська міська рада звернулася до жителів громади з проханням у наданні мішків. Багато хто не залишився осторонь. Величезна дяка за допомогу Ігорю ЛУЦЕНКУ, Ярославу СИЧЕВСЬКОМУ, Галині МЕНЬШОВІЙ, Андрію СМОЛІНУ та небайдужім жителям міста і старостинських округів.

11:42:26 04.08.2022

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради звертає Вашу увагу на те, що послуга з управління будинками ("квартирна плата") згідно з законодавством є договірною. На обговоренні укладання договорів з Путивльською ЖЕК було дуже багато справедливих нарікань на кошторис утримання будинку й прибудинкової території, насамперед на значну частку адміністративних витрат, включених у ціну послуги.

09:14:25 02.08.2022

ШАНОВНА ГРОМАДО

Наразі наші захисники потребують мішки для зміцнення оборонних позицій. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих надати допомогу в їхньому зборі.

14:47:05 21.07.2022

ШАНОВНА ГРОМАДО

Інформуємо про завершення робіт з розчищення ділянки тротуару по вул.Першотравнева.

15:45:33 30.06.2022

НАВОДИМО ЛАД

Працівниками відділу ЖКГ проводяться роботи з розчищення тротуару по вул.Першотравнева, між вул.Білобережна - Двохрамна.

10:49:27 29.06.2022

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Останнім часом у мережі «Фейсбук» з’являється багато дописів з приваду роботи нашого відділу. Вважаю ці дописи, навіть негативні, як зацікавленість жителів з покращення роботи нашого відділу.

10:04:44 31.05.2022

ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ

Питання призначення управителя багатоквартирними будинками в місті набуло небувалого розголосу. Відділ ЖКГ виконав свої повноваження і провів конкурс з визначення управителя багатоквартирними будинками, чого вимагало від нас чинне законодавство.

09:56:01 31.05.2022