Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

СПІЛЬНА ПРАЦЯ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ – ОБ’ЄДНУЄ!

У суботу 24.04.2021 року у с. Волокитине виникла надзвичайна подія – згорів насос башти Рожнова, яка забезпечує водою мешканців села. Отож існувала реальна загроза припинення водопостачання домогосподарств на тривалий період.

15:52:42 27.04.2021

ЧАС НАВОДИТИ ПОРЯДОК

Нарешті прийшла справжня весна. Оживає природа, а разом з нею настав час наводити порядок.

15:48:34 21.04.2021

РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЄ

Ще не зійшов сніг, як  комунальні служби міста розпочали роботу з наведення порядку на об’єктах благоустрою.

14:18:02 18.03.2021

БЛАГОУСТРІЙ

Чи виникає у вас питання, коли ви йдете по центру нашого міста, хто підтримує порядок і чистоту?  Хто прибирає те сміття, яке щоденно накопичується на вулиці від кинутого недопалка, обгортки з цукерки чи пачки з-під чипсів?

15:43:17 15.03.2021