Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ, ПІДПРИЄМЦІ, ПРЕДСТАВНИКИ ОСББ

Квітучий травень майже закінчився, разом із його рясними дощами та грозами, але залишив на газонах високу траву та подекуди бур’яни. Тому міська рада просить вас бути відповідальними, більш охайними та поважати один одного та рідне місто. Покосіть траву на вашій прилеглій території.

16:31:53 26.05.2021

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з реконструкцією ШГРП – інвестиційна програма 2020 року, 19.05.2021 буде припинено газопостачання до житлових будинків по м.Путивль, вул.Козацька, строком на три доби, від постачання газу буде відключено 65 споживачів природнього газу.

13:11:39 13.05.2021

ПРО ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ОСББ

Повідомляємо, що проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) запустив серію безкоштовних онлайн-курсів «ОСББ: абетка успіху» для співвласників багатоквартирних будинків у всіх регіонах України.

17:00:14 11.05.2021

СПІЛЬНА ПРАЦЯ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ – ОБ’ЄДНУЄ!

У суботу 24.04.2021 року у с. Волокитине виникла надзвичайна подія – згорів насос башти Рожнова, яка забезпечує водою мешканців села. Отож існувала реальна загроза припинення водопостачання домогосподарств на тривалий період.

15:52:38 27.04.2021

ЧАС НАВОДИТИ ПОРЯДОК

Нарешті прийшла справжня весна. Оживає природа, а разом з нею настав час наводити порядок.

15:48:49 21.04.2021

РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЄ

Ще не зійшов сніг, як  комунальні служби міста розпочали роботу з наведення порядку на об’єктах благоустрою.

14:18:23 18.03.2021