Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ШАНОВНА ГРОМАДО

Виникла потреба у великій кількості мішків (3000 шт.) для побудови укриттів інфраструктурних об'єктів. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих надати допомогу в їхньому зборі.

13:28:01 26.09.2022

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Ми бачимо ваші дописи стосовно колодязів з питною водою. Тому вважаємо необхідним проінформувати про те, що відділом ЖКГ та Держпродспоживслужбою постійно проводяться роботи з контролю за станом колодязів та якістю в них питної води.

13:54:41 22.09.2022

ЛІКВІДАЦІЯ ПОШКОДЖЕНЬ ПІСЛЯ НЕГОДИ

Негода, яка лютувала на території нашої та сусідніх громад, наробила чимало біди: зламані дерева, обірвані лінії електропередач, пошкоджені колодязі та дорожнє покриття.

11:40:25 19.09.2022

ДЕНЬ РЯТІВНИКА – СВЯТО МУЖНІХ

Відділ ЖКГ виконавчого комітету Путивльської міської ради вітає працівників місцевої пожежної команди, а саме: Куртова Сергія Михайловича, Карабанова Миколу Івановича, Гавриленка Олександра Васильовича, Васил’єва Юрія Миколайовича, Верченка Володимира Ілліча, Раскосова Василя Михайловича, Тимощенка Олександра Миколайовича.

15:05:56 16.09.2022

ЛЮДИ, НЕ СПАЛЮЙТЕ ТРАВУ!

Під час випалювань гине насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, найгрубіша трава й бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору.

14:37:18 30.08.2022

ПРО ОРЕНДУ КОМУНАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ, ЯКУ ВДАЛОСЯ ЗБІЛЬШИТИ У ДВА РАЗИ

Ще минулого року почали активно піднімати питання ефективного управління комунальним майном. Тоді довелося діяти досить непросто, бо стосувалося це оренди землі - а це мільйони додаткових надоходжень до бюджету, з яких ми потім фінансуємо і медичні, і соціальні заклади, і заклади освіти, ну і, звичайно, допомагаємо нашим військовим.

14:37:49 26.08.2022

ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ

Мешканці будинку 12 по просп.Іоанна Путивльського висловлюють вдячність за небайдужість до проблеми будинку.

13:34:28 22.08.2022

ЕКОНОМІЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

У Путивльській міській громаді твердим паливом опалюється більшість шкіл сільської місцевості, адмінбудівлі, медпункти, спорткомплекс та лікарня.

11:15:01 19.08.2022