Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ДОРОГИ МІСТА ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ

На дворі стоїть спека, а роботи з ямкового ремонту доріг міста продовжуються. Робітники  філії Путивльського райавтодора ДП «Сумський облавтодор» виконують роботи по вул.князя Володимира.

16:47:26 24.06.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні свій День народження святкує наш незмінний «командир» бригади з благоустрою міста Яна Толопіло.

17:04:06 15.06.2021

ЗМІНИ У СФЕРІ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У приміщенні Конотопської РДА за участі начальника відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили КЛИВЕНКОВОЇ, економіста КП "Путивльміськводоканал" Світлани ФОНТИ та начальника абонентської відділу КП "Путивльміськводоканал" Олександра КОРОТКОВА  відбулася онлайн-нарада  з питань закоконодавчих змін у сфері надання комунальних послуг, а саме:

15:43:16 11.06.2021

"СУМИГАЗ" ПОПЕРЕДЖАЄ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до відома, що 09.06.2021 на РКС «Путивль», можливо буде припинено газопостачання у м.Путивль та селах Путивльської громади.

16:20:01 07.06.2021

ПІДГОТОВКА ДО КУПАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Готуємось до купального сезону. Проведено навчання плавців-рятувальників та обстеження акваторії місця для купання по вул. Коренєва,10.

16:44:57 03.06.2021

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ, ПІДПРИЄМЦІ, ПРЕДСТАВНИКИ ОСББ

Квітучий травень майже закінчився, разом із його рясними дощами та грозами, але залишив на газонах високу траву та подекуди бур’яни. Тому міська рада просить вас бути відповідальними, більш охайними та поважати один одного та рідне місто. Покосіть траву на вашій прилеглій території.

16:31:22 26.05.2021

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з реконструкцією ШГРП – інвестиційна програма 2020 року, 19.05.2021 буде припинено газопостачання до житлових будинків по м.Путивль, вул.Козацька, строком на три доби, від постачання газу буде відключено 65 споживачів природнього газу.

13:11:39 13.05.2021

ПРО ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ОСББ

Повідомляємо, що проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) запустив серію безкоштовних онлайн-курсів «ОСББ: абетка успіху» для співвласників багатоквартирних будинків у всіх регіонах України.

17:00:14 11.05.2021