Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Відділ ЖКГ міськради вдячний усім жителям і колективам організацій, які включилися в процесс прибирання прилеглої території. Велике "дякуємо" колективам Державного історико-культурного заповідника, колективам виконавчого комітету міськради, волонтерського штабу гуманітарної допомоги Путивльщини, старостинських округів і всім, хто відгукнувся та провів весняні толоки.

15:18:06 27.03.2023

НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАТО РОБОТУ З ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ЗАПРАВКОЮ БАЛОННОГО ГАЗУ

Перший виїзд спеціалізованої машини відбувся в Рев’якинському та Веселівському старостинських округах, а сааме села Мишутине, Рев’якине, Веселе, Стрільники, В’язенка.

13:17:15 24.03.2023

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради поділяє стурбованість жителів громади з питання благоустрою та чистоти в місті. Не будемо займати ваш час на розповіді, що зроблено й що плануємо зробити. Цей допис про те, як нам з вами разом навести порядок у місті.

10:20:28 21.03.2023

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

За період 16.01-27.01.2023 відділом ЖКГ Путивльської міської ради проводилася робота з утримання водопровідних мереж у сільських населених пунктах громади. У с.Окіп, с.В’язенка проведено ремонт поривів водопровідних мереж.

15:52:28 27.01.2023

ШАНОВНЕ ПАНСТВО

Так як, у місті маємо значне підняття рівня грунтових вод, що призвело до наявності води в підвалах, бригадою відділу ЖКГ при допомозі  «Путивльміськводоканалу» проводиться прочищення дренажної та зливної системи.

10:36:20 18.01.2023

ВИКОНАННЯ ПЛАНОВИХ ЗАДАЧ

За період 02.01-13.01.2023 відділом ЖКГ Путивльської міської ради проводилася планомірна робота з утримання водопровідних мереж у сільських населених пунктах громади. У с.Кардаші, с.Чорнобривкине було проведено ремонти поривів водопровідних мереж. У с.Рев'якине, с.Окіп було проведено ремонт електричного обладнання водонапорних веж. Ремонти проводилися силами «Райсількомунгосп» (керівник Вальков Г.І.).

09:51:19 13.01.2023

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Ось і пролетів тяжкий воєнний 2022 рік. У цей час наш відділ, як і вся держава, згуртувалися та змужніли. Згадуючи перебіг подій року, ми не були осторонь зальнонаціональної боротьби з рашистською навалою.

15:51:37 30.12.2022

ВІДДІЛ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Протягом 28.11-09.12.2022 в комунальній сфері громади виконані роботи: продовжено ліквідацію аварійних, фаутних і сухостійних дерев у с.Суворове, с.Голубкове, с.Яцине, с.Кардаші. Заготовлено та доставлено до котелень 68 м3 дров. Бригадою відділу ЖКГ проведено розчищення узбіччя автодороги від порослі Волокитине – Кочерги.

15:49:50 09.12.2022