Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Звертаємося до керівники установ, підприємств і організацій усіх форм власності, власників і орендарів магазинів, інших нежитлових приміщень, жителів багатоквартирних будинків, приватного сектору.

13:48:50 22.05.2023

ВИШИВАНКА - ЦЕ СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Вона зберігає коріння народу, ідентичність і розуміння себе, є нашою національною святинею. Одягайте свої вишиванки, і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи.

08:47:40 18.05.2023

ДЕНЬ РОБОТИ ВІДДІЛУ ЖКГ

Сьогодні, 11 травня, робітники відділу та КНП "Благоустрій громади" проводили наступні роботи:

15:39:44 11.05.2023

ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

Загальна площа 12,0 кв.м., приміщення знаходиться у двоповерховій будівлі колишнього «Військкомату» за адресою: м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 45 (згідно з планом 1 поверху: приміщення № 3 площею 9,6 кв.м. та частина приміщень загального користування площею 2.4 кв.м.).

13:44:46 10.05.2023

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ВСІМ, ХТО МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ЧИСТОТИ ТА КРАСИ НАШОГО МІСТА

Відділом ЖКГ розпочато роботи з косіння рослинності на території міста та громади. Для цього придбано трактор з навісним обладнанням, а саме косаркою, що дало змогу збільшити обсяг робіт у рази. У важкодоступних місцях працюють мотокоси. Звертаємося до бюджетних закладів, установ, організацій, підприємців, магазинів, аптек, громадян приватного сектору провести упорядкування прилеглої та прибудинкової території - покосити траву.

13:00:55 09.05.2023

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ВЖЕ ПОЧАЛАСЬ. ПРИ ЦЬОМУ ЕКОНОМИМО БЮДЖЕТНІ КОШТИ

За численними зверненнями громадян, відділ ЖКГ на початку весни провів тендерні закупівлі послуги з видалення аварійних дерев, у тому числі й на міських цвинтарях. Переможець за 200 тис. грн береться видалити 42 аварійні дерева: 18 - на цвинтарі вул.Базими, 22 - на цвинтарі вул.Свободи, 2 - на вул.Богдана Хмельницького.

08:45:21 04.05.2023

ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради звертає увагу на те, що в Україні було значно посилено відповідальність за порушення вимог чинного законодавства України, а саме: відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, діють наступні штрафи:

09:59:33 30.03.2023