Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВИЩЕНО ЕПІДЕМІЧНИЙ ПОРІГ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

За даними Державної установи «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у Конотопському районі перевищено епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні захворювання.

15:49:11 25.10.2023

РЕЄСТРАЦІЯ НА ОТРИМАННЯ ДИТЯЧОГО ЗИМОВОГО ОДЯГУ ВІД МОМ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – це агенція ООН з міграції, головними пріоритетами якої є гідність, безпека та захист уразливих постраждалих від конфлікту людей, а також надання якісних послуг у широкому спектрі секторів через триваючу війну. Програма з розподілу непродовольчих товарів (NFI) МОМ в Україні здійснює дистрибуцію непродовольчих товарів у всіх типах розміщення для людей, які постраждали від війни.

15:47:08 25.10.2023