16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Національна соціальна сервісна служба України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 року № 783 „Деякі питання Національної соціальної сервісної служби України” є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, захисту прав дітей, здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки та за дотриманням прав дітей.

15:48:55 26.11.2021

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА У ФОРМАТІ ВІДЕОЗВ'ЯЗКУ

Вона була присвячена питанням взаємодії органів влади з відповідними службами в роботі з соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, дітей, що страждають від жорстокого поводження з ними.

13:53:23 03.11.2021

КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток, формування її особистості, моральних та етичних норм.

14:04:51 29.10.2021

ПЕРЕВІРКА УМОВ ПРОЖИВАННЯ

Службою у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території Бобинського старостинського округу.

15:05:21 05.10.2021

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Відбулася робоча нарада «Патронат над дитиною як альтернативна форма тимчасового влаштування в сім’ю дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

16:19:57 01.10.2021

РОДИНА ПУТИВЛЯН ПОПОВНИЛАСЯ ТРЬОМА ДІТЬМИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав прийомну сім’ю Савостіних Віктора Ілліча та Тетяни Василівни з Днем усиновлення та поповненням її новими членами.

15:53:45 30.09.2021

ЯК ОПЛАЧУЄТЬСЯ РОБОТА ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ?

Порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуг патронату над дитиною визначає механізм призначення і виплати за рахунок коштів державного бюджету соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та здійснення видатків на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя на період 2019-2027 років.

09:01:01 30.09.2021

ВЛАШТУВАННЯ ДО ПРИЙОМНОЇ СІМ’Ї

На позачерговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто питання про влаштування до прийомної сім’ї трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:43:05 16.09.2021

ЗАХИСТ ПРАВ І ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Під головуванням заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15:34:27 03.09.2021