ЧЕРГОВА ДОПОМОГА

5 січня працівники служби у справах дітей, відділу з питань соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Путивльської міської ради організували видачу продуктових наборів сім'ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, прийомним сім’ям, сім'ям опікунів/піклувальників. Також продуктові набори отримали діти, які опинились у складних життєвих обставинах.

15:48:09 05.01.2023

ДИТИНУ ВЛАШТОВАНО ДО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Наприкінці року Службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради виявлено дитину, що потребувала захисту, оскільки подальше перебування вдома загрожувало її здоров'ю та життю.

15:30:19 03.01.2023

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ

Служба у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради отримала ноутбук.

13:28:04 03.01.2023

ЖАХЛИВИЙ ВИПАДОК

Наприкінці тижня співробітники поліції виявили молоду жінку з ознаками алкогольного сп'яніння.

11:11:30 24.12.2022

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ

День Святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти, щоб знайти сюрпризики під подушками.

13:00:02 20.12.2022

РЕЙД «СІМ’Я»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585  «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих  обставинах» та з метою профілактики дитячої бездоглядності службою у справах дітей, представниками відділення поліції № 2 Конотопського РВП ГУНП в Сумській області було проведено рейд «Сім’я» на території Путивльської громади.

11:22:53 13.12.2022

ПРАЦЮЄ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На черговому її засіданні під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА розглянуті питання доцільності позбавлення батьківських прав та надання дозволів на вчинення правочинів.

08:44:07 14.11.2022