ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, на якому розглянули ряд питань, зокрема про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, влаштування дітей до державного закладу на повне державне забезпечення, призначення опіки над малолітніми дітьми, надання висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним з батьків, про стан виконання батьківських обов'язків батьками стосовно дітей.

15:27:12 29.11.2023

ПРАЦЮЄМО В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

Під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА 2 жовтня проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15:54:40 02.10.2023

ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 11.09.2023, розглянуто наступні питання:

14:49:16 11.09.2023

ВИЯВЛЕННЯ НЕЗАКОННОГО ПРОДАЖУ ТА РОЗПИТТЯ СПИРТНИХ НАПОЇВ НЕПОВНОЛІТНІМИ

Працівниками поліції та служби у справах дітей проведено попереджувально-профілактичний захід «Діти вулиці» з метою виявлення фактів незаконного продажу та розпиття спиртних напоїв неповнолітніми.

10:17:35 08.09.2023

ОПІКУНСЬКІ РОДИНИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЮТЬ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Це стало можливим завдяки участі Служби у справах дітей Путивльської міської ради в програмі благодійної допомоги Партнерства «Кожній дитині», що здійснюється в рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» за сприяння Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

13:26:48 15.08.2023

НА СУМЩИНІ ЗА СПРИЯННЯ ЮНІСЕФ З’ЯВИТЬСЯ МІЖСЕКТОРАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДОПОМОГИ ДІТЯМ

Створення Центру захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус), відбувається у рамках підписаного Меморандуму про порозуміння між Сумською ОВА та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров'я».

10:17:42 12.07.2023

ЗАХИЩАЮЧИ ДІТЕЙ, ДБАЄМО ПРО ЇХНЄ МАЙБУТНЄ

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради на своєму черговому засіданні сьогодні розглянула п'ять важливих питань.

15:32:49 09.06.2023