ЗАХИСТ ПРАВ І ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Під головуванням заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15:34:27 03.09.2021

НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ

У рамках профілактичного заходу метою якого є виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП протягом вересня-жовтня 2021 року будуть проводитись обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

08:48:54 02.09.2021

ВЗЯТО УЧАСТЬ У НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Під час наради начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрій РАДІН розповів присутнім про аспекти взаємодії служби у справах дітей із закладами освіти щодо вчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

08:30:24 31.08.2021

ПРОВЕДЕНО ВЕЧІРНІЙ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ПІДЛІТОК»

Спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради за участі представників відділення поліції №2 (м.Путивль) Конотопського районного відділу поліції проведено вечірній попереджувально-профілактичний рейд «Підліток» місцями масового відпочинку дітей та молоді. Метою рейду було:

15:31:04 20.07.2021

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ІНШІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ

Заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ провів засідання міської комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на якому затверджені списки громадян вищезазначеної категорії, що перебувають на квартирному обліку.

16:30:43 12.07.2021

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЩОДО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

З метою належного контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради в тісній взаємодії з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради проведені перевірки умов проживання дітей у м.Путивль, на територіях Сафонівського та Чорнобривкинського старостинських округів.

16:32:08 24.06.2021