ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, під керівництвом Володимира ВОРОНОВА, заступника голови комісії, заступника Путивльського міського голови.

11:45:07 03.06.2021

ЗУСТРІЧ НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА

З нагоди  відзначення 76-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для суб’єктів пробації провідним інспектором Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Віталієм ЯКОВЕНКОМ, разом із партнерами, начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрієм РАДІНИМ та фахівцем  із  соціальної  роботи Новослобідської сільської ради Тетяною НІКОЛАЄВОЮ, з метою вшанування подвигу кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв Другої світової війни, було організовано захід в Музеї партизанської слави.

16:52:06 11.05.2021

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, яку очолив заступник голови комісії, заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ. Членами комісії були розглянуті питання:

14:40:35 07.05.2021

РЕЙД «ПІДЛІТОК»

Начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради, дільничним інспектором та інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП, з метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та молоді, запобігання вживанню неповнолітніми спиртних напоїв, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів, проведено плановий профілактичний рейд «Підліток» у м.Путивль.

13:16:58 20.04.2021

ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто 8 питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

13:21:26 31.03.2021

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВЧИНЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Проведено робочу зустріч, у якій взяли участь представники Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради та відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради з метою обговорення змін, внесених до Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

16:27:18 30.03.2021

ПЕРЕВІРЕНО УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

На виконання листа Національної соціальної сервісної служби України від 20.01.2021 № 0000-0201-0/420 щодо забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з фахівцем соціальної роботи відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради Сумської  області із залученням інспектора сектору ювенальної превенції Конотопського РВП ГУНП в Сумській області згідно плану перевірено умови проживання, 8 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на території міста Путивль та Сафонівського старостинського округу.

11:06:24 23.03.2021