Правова допомога поруч

УСИНОВЛЕННЯ ДИТИНИ ДРУГОГО З ПОДРУЖЖЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Досить часто через різні життєві обставини батько або мати дитини вступають у новий шлюб і створюють сім’ю з іншою людиною. Тоді виникає питання щодо процедури  усиновлення дитини другим з подружжя та внесення зміни до актового запису про народження дитини.

15:53:00 13.07.2023

НАДАННЯ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Право на отримання допомоги на проживання мають внутрішньо переміщені особи (далі - ВПО) відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 332 (далі - Порядок).

11:27:39 04.07.2023

ЗАПРОВАДЖЕННЯ Е-РЕЦЕПТА НА ЛІКИ

Багато запитань у громадян викликав Наказ Міністерства охорони здоров’я України №494 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України щодо призначення та відпуску лікарських засобів і медичних виробів за рецептом”, який набрав чинності з 01 квітня 2023 року.

16:13:10 27.06.2023

ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ "ГРОШІ ХОДЯТЬ ЗА ДИТИНОЮ"

Відповідно до постанови КМУ від 09 травня 2023 р. № 462 запроваджено реалізацію механізму (в рамках експерементального проєкту) «гроші ходять за дитиною» при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

09:54:41 21.06.2023

СПІВПРАЦЯ

Проведено нараду  Конотопського районного сектору  №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області з сектором «Путивльське бюро правової допомоги»,  щодо подальшої співпраці та налагодження взаємодії для роз’яснення основних прав та обов’язків суб’єктів пробації , а також право на отримання інформації про можливу допомогу і консультації.

14:54:54 12.06.2023

ЯК ОТРИМАТИ ПОВТОРНЕ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ

У зв’язку з останніми подіями в Україні, багато людей змушені залишати свої домівки та переїжджати в інші регіони країни. На жаль, при переїзді часто губляться або пошкоджуються важливі документи для особи, наприклад свідоцтво про нарожження.

11:16:48 12.06.2023

В ЯКИХ ВИПАДКАХ МОЖЕ БУТИ НАКЛАДЕНО АРЕШТ НА МАЙНО ТА ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЙОГО НАКЛАДЕННЯ

Земельні ділянки, будинки, квартири – це нерухоме майно яким власники можуть розпоряджатись на свій розсуд. Однак, буває, що при укладанні угоди купівлі-продажу власника чекають неприємні сюрпризи, наприклад,  арешт майна. Інколи люди навіть не підозрюють про те, що на їх  власність може накладено арешт. Такою власністю не можна вільно розпоряджатись, тобто продати, подарувати, обміняти.

09:17:38 08.06.2023

ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА ВСІ ВИДИ ПРАВОВИХ ПОСЛУГ ВІД СИСТЕМИ БПД: ЯК ЇХ ОТРИМАТИ — У НОВОМУ ЛЕНДИНГУ

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.

08:40:19 02.06.2023