Податкова служба інформує

ЗАСТОСУВАННЯ ПРРО: ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

09:17:00 19.12.2023

ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ФОРМ ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що інструкції щодо заповнення форм ПРРО можна переглянути за посиланням http://surl.li/ljiyz

09:38:10 18.12.2023

МОРАТОРІЙ НА ПРОВЕДЕННЯ ПОДАТКОВИХ ПЕРЕВІРОК СКАСОВАНО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини,08 грудня 2023 року набрав чинності Закон України від 09.11.2023 №3453-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок» (далі – Закон № 3453).

13:44:59 15.12.2023

ФІНАНСОВИЙ ВНЕСОК ГРОМАДЯН ТА ПІДПРИЄМСТВ СУМЩИНИ

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області упродовж січня - листопада 2023 року до обласного бюджету Сумщини надійшло 1522,06 млн грн податків та платежів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже на   106 млн гривень.

13:43:59 15.12.2023

СТАН РОЗРАХУНКІВ З БЮДЖЕТОМ

Приватна частина електронного кабінету дозволяє платнику податків надіслати до відповідного органу ДПС запит щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС.

13:29:22 15.12.2023

ЧИ ПОТРІБНО ПРИ ВИЇЗДІ ЗА КОРДОН ПОДАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ДОХОДИ

Головне управління ДПС у Сумській області звертає увагу громадян, що нормами п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) передбачено: платники податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

13:28:39 15.12.2023

РЕЄСТРУЄМО КАСИРА ДЛЯ РОБОТИ З ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

10:20:39 15.12.2023

ЧИ МОЖЛИВО В ПРРО РЕДАГУВАТИ ЦІНИ?

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, редагування у програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі - ПРРО) цін товарів здійснюється шляхом редагування номенклатури товарів.

10:27:54 14.12.2023

РЕЄСТРАЦІЯ ПРРО: ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України.

10:05:58 13.12.2023

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАДАЄ РОЗʼЯСНЕННЯ ЩОДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Відповідно до п.п. 69.14 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодесу України   (у редакції Закону України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно») власники та користувачі земельних ділянок не нараховують та не сплачують плату за землю (земельний податок та/або орендна плата) на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих російською федерацією:

08:05:11 13.12.2023