Податкова служба інформує

ПРО РОЗМІРИ СТАВОК ЄДИНОГО ПОДАТКУ З 01.01.2022

Згідно з п. 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового року, другої групи – у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового  року.

14:56:49 17.01.2022

ІНТЕРВ'Ю В.О. НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЛЕКСІЯ МАЗУРЕНКА ЩОДО НОВАЦІЙ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА-2022

За останні роки податкове законодавство України зазнало суттєвих змін. Наприкінці минулого року прийнято ряд нормативних документів, які змінюють правила оподаткування, контролю та ведення діяльності для платників податків.

11:31:01 14.01.2022

В ЯКОМУ ВИПАДКУ ДЕКЛАРАНТ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ДОДАВАТИ ДО ОДНОРАЗОВОЇ (СПЕЦІАЛЬНОЇ) ДОБРОВІЛЬНОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ДОКУМЕНТИ АБО НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ЗАСВІДЧЕНІ ЇХ КОПІЇ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ВАРТІСТЬ ОБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ?

Відповідно до абзацу шостого п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги, визначених п.п. «а» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ. У разі місцезнаходження (реєстрації) інших активів фізичної особи в Україні декларант може додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування.

09:33:19 14.01.2022

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОДАЄТЬСЯ УТОЧНЮЮЧА ОДНОРАЗОВА (СПЕЦІАЛЬНА) ДОБРОВІЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ?

Відповідно до п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі– Декларація) підлягає перевірці у спеціальному порядку.

09:32:58 14.01.2022