ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОЛАБОРАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

З набранням чинності Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність» 15 березня до Кримінального кодексу України були внесені відповідні зміни, а саме Кодекс було доповнено новою статтею 111.1, яка так і називається «Колабораційна діяльність”.

10:31 19.04.2022

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ В РАЗІ РАПТОВОГО  АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ОБСТРІЛУ (БОМБАРДУВАННЯ)

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ В РАЗІ РАПТОВОГО АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ОБСТРІЛУ (БОМБАРДУВАННЯ)

Якщо ви почули свист снаряда (він схожий більше на шерех), а через 2-3 секунди - вибух, відразу падайте на землю. Не панікуйте: уже те, що ви чуєте сам звук польоту, означає, що снаряд пролетів досить далеко від вас, а ті секунди перед вибухом лише підтвердили достатньо безпечну відстань.

15:31 04.03.2022

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Комунальні служби працюють у звичайному режимі. Перебоїв з постачанням води, електрики та газу, дякуючи Богу, нема.

14:29 04.03.2022

ДОДАТОК «Є-ТРИВОГА»

«єТривога» — додаток, котрий відправляє на ваш телефон push-сповіщення про можливу загрозу у вибранній вами області України. Зробленний українськими IT-волонтерами у Польщі.

13:47 04.03.2022

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Просимо взяти активну участь у волонтерській діяльності, яка проводиться на території нашої громади. Наразі є необхідність у фізичній допомозі, транспорті на дизельному пальному для підвозу харчових продуктів по віддаленим населеним пунктам.

11:11 04.03.2022