ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУЛИ НИЗКУ ПИТАНЬ

До розгляду запропоновано 16 питань, загальними зборами депутатів ще 3 внесено до обговорення та прийняття відповідних рішень.

14:23 06.07.2022

ШКОЛА НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ В СЕРЦІ

Сьогодні путивльські випускники отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Ні урочистостей, ні пишного балу… Зібралися скромно своїми класами в стінах рідних шкіл.

14:50 22.06.2022

В ЄДИНОМУ ПОРИВІ ПРАЦЮЄМО НА ДОСЯГНЕННЯ СПІЛЬНОЇ МЕТИ – ЗАХИСТИТИ РІДНИЙ КРАЙ ВІД ВОРОГА

Питання подальших раціональних скоординованих дій обговорили керівництво Сумської ОВА, Конотопської та Шосткинської РВА та оперативного командування «Сіверське» з керівництвом прикордонних територіальних громад Конотопського та Шосткинського районів під час регіональної наради в приміщенні Конотопської райдержадміністрації.

10:01 20.06.2022

ВІТАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Напередодні професійного свята в Путивльській громаді привітали медичних працівників міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я Віта ВАЛЬКОВА та директорка КНП «Путивльська міська лікарня» Ірина ГРАМАТИК.

16:21 17.06.2022

ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Відбулася 28 сесія Путивльської  міської ради. До розгляду було запропоновано 29 питань, 1 внесено під час засідання.

14:59 09.06.2022

ДЯКУЄМО ЗА АКЦІЮ

Разом ми зібрали кошти нашим захисникам та продемонстрували свої таланти.

11:03 06.06.2022