НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Зокрема, внесено зміни до рішень, прийнятих на попередніх сесіях, затвердивши план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік та подовжено терміни укладання договорів купівлі-продажу земельних ділянок, які через затримку фінансових операцій у січні не було профінансовано.

17:09 02.02.2022

ВІТАЄМО

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК та начальник відділу освіти Людмила СКОРОБОГАТА привітали Тетяну КОРНЄВУ з підписанням контракту та наказом на призначення її директоркою Путивльського ліцею №1 імені Радіка Руднєва.

14:20 28.01.2022

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 22-ОЇ СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До розгляду депутатам було запропоновано 56 питань. На початку засідання до прядку денного внесено ще 2. Путивльський міський голова Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА  оголосив рішення депутатської фракції «Слуга народу» про виключення депутатки Ольги БУТОВОЇ з членів фракції.

08:57 28.01.2022

АТ «СУМИГАЗ»: У 2021 РОЦІ МОДЕРНІЗОВАНО ПОНАД 400 ОБ’ЄКТІВ НА ГАЗОРОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Протягом 2021 року працівники АТ «Сумигаз» замінили 144 шафові газорегуляторні пункти на сучасні, українського виробника RGC Production. Також на 37 ГРП встановлено сучасне обладнання, виконано демонтаж застарілого технічного обладнання. Нові ШРП мають кілька ступенів захисту, які дозволяють мінімізувати витоки газу та аварійність. Газовики подбали, щоб жителі населених пунктів цілодобово мали необхідний тиск газу в мережах.

13:50 27.01.2022

ГОТУЄТЬСЯ ПРОЄКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЦНАП

Члени робочої групи з визначення пріоритетних інвестиційних проектів Путивльської міської ради обговорили хід підготовки складання інвестиційного проєкту «Реконструкція нежитлових приміщень першого поверху адмінбудівлі під приміщення ЦНАП».

16:05 26.01.2022

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО СЕСІЇ

На засіданні постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю розглядалося 20 питань.

16:34 25.01.2022

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ

Конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Путивльського ліцею № 1 ім. Р.Руднєва Тетяну КОРНЄВУ.

14:29 21.01.2022