АФГАНІСТАН БОЛИТЬ У МОЇЙ ДУШІ

Таким лейтмотивом вшанували на Путивльщині учасників бойових дій на території інших держав. У сквері інтернаціоналістів покладанням квітів та спогадами відзначили загиблих у тій війні.

14:29 15.02.2022

АМУ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА ЩОДО НАЛЕЖНОГО ФІНАНСУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В ЧАСТИНІ ВИПЛАТ ЗАРПЛАТ МЕДИКАМ

Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням вжити заходів щодо належного фінансування закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги в частині виплат заробітних плат медичним працівникам у розмірах, встановлених Урядом.

09:07 15.02.2022

СПОРТСМЕНИ ПУТИВЛЬЩИНИ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ

Відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби в м.Конотоп, присвячений видатним борцям міста. Усього змагався 171 учасник. Юні борці з Путивля брали активну участь: 24 борці змагалися за перемогу, 12 з яких стали на п'єдестал пошани.

08:49 14.02.2022

ГРОМАДИ КОНОТОПЩИНИ МАЮТЬ ТРИМАТИ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ І РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ, - ОЛЕКСАНДР БОБРОВИЦЬКИЙ

«Ми запросили керівників усіх громад Конотопського району для того, щоб спільно обговорити життєвоважливі питання безпеки та розвитку територій», - звернувся до присутніх очільник Конотопського району Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ.

10:31 10.02.2022

РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ МІСЦЕВИХ ПАРТНЕРСТВ ЗАЙНЯТОСТІ

У Сумах представники Міжнародної організації праці, за ініціативи Сумський національний аграрний університет Sumy National Agrarian Universit, провели тренінг для членів Партнерство з інклюзивної зайнятості в Сумській області.

08:32 10.02.2022

СУМЩИНА В РЕЄСТРАХ ОТРИМАНИХ ЗАЯВОК НА ГРАНТОВІ ПРОГРАМИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ

Завершено прийом проєктних заявок на грантові програми Українського культурного фонду. Цього року органами місцевого самоврядування, структурними підрозділами з питань культури, закладами культури, громадськими організаціями та приватними підприємцями, які працюють у сфері креативних індустрій, від Сумської області подано 34 проєкти на грантову підтримку.

11:09 09.02.2022