ВПО ЛУГАНЩИНИ

Сьогодні спеціалісти координаційного центру допомоги ВПО Луганщини Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в Сумській області привезли до нашого міста гуманітарну допомогу для переселенців з Луганської області.

16:01 24.02.2023

ПРАЦЮЄМО НА ПІДТРИМКУ ТА РОЗВИТОК ГРОМАДИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів засідання чергової сесії Путивльської міської ради. Порядок денний налічував 52 питання, земельні попередньо вивчені профільною постійною комісією, інші детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради.

15:51 23.02.2023

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ "ОЩАДБАНКУ"

У Путивльській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА з начальником відділу Електронної комерції і платіжних засобів Сумського обласного управління АТ "Ощадбанк" Світланою ГУЛАК та керуючою Путивльським відділенням 10018/031 Катериною БИВАЛІНОЮ.

15:46 22.02.2023

ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА В ПРОЄКТІ "PROSTO"

Відбувся онлайнтренінг для посадових осіб місцевого самоврядування під назвою «Організація надання адміністративних (публічних) послуг у старостинських округах».

15:03 21.02.2023

ПРИЗНАЧЕННЯ

17 лютого 2023 року рішенням 15-ї сесії Сумської обласної ради 8 скликання було призначено на посаду директора КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В.Руднєва» Світлану КОВАЛЬОВУ.

15:50 20.02.2023