РАДИЛИСЯ ЗІ СТАРОСТАМИ ТА ДІЛОВОДАМИ

У Путивльській міській раді відбулася онлайннарада з посадовими особами виконавчого комітету з обговорення питань щодо благоустрою та мінної безпеки на території громади.

16:53 24.04.2023

33 ОКРЕМИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН ВІДЗНАЧИВ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ

Рік тому підрозділ направлений до нашої громади. Більшість з військовослужбовців батальйону були цивільними людьми, жили до цього простим мирним життям. З самого початку не чекали окремих вказівок, а відразу стали на захист.

09:37 21.04.2023

ЗА "КРУГЛИМ СТОЛОМ" ПРО УРЯДОВІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ЗАХИСНИКІВ

У Путивльській міській раді обговорили державні ініціативи стосовно надання мікрогрантів захисникам і захисницям, які виявляють бажання займатися підприємництвом або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя.

14:08 11.04.2023

ПРО СКАЗ ТА АНТИРАБІЧНУ ДОПОМОГУ

Путивльське відділення  ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ України» повідомляє, що за перший квартал цього року на Путивльщині зареєстровано 6 випадків покусаних осіб.

11:23 10.04.2023

РОБОЧА ПОЇЗДКА

До Путивльської громади завітав з робочим візитом народний депутат України Ігор МОЛОТОК.

15:36 07.04.2023

ЖИТЕЛІ СПАДЩИНИ, СЕЛЕЗНІВКИ ТА ІЛІНСЬКОГО НЕЗАБАРОМ МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ КОРИСТУВАТИСЯ ШВИДКІСНИМ ІНТЕРНЕТОМ

Наполегливі прохання жителів цих населених пунктів дали результати - сюди підвела магістральні лінії компанія SITV, яка позаминулого року під'єднувала сільські об'єкти соціальної сфери Путивльської громади до Інтернету.

14:51 06.04.2023

ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКА

8 років тому під м.Щастя Луганської області загинув наш земляк Олексій ФЕДОРЧЕНКО.

08:59 05.04.2023