Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

НАШ ГЕРБ – ЦЕ ВОЛЯ, СЛАВА, СИЛА

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як малий Герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

13:17:30 19.02.2024

"УКРАЇНСЬКА ТРАДИЦІЯ"

Українські традиції - це скарб, що передається з покоління в покоління. Вони втілюють у собі дух нації, її історію та національну самобутність. Саме бажання вивчати, втілювати та прославляти ці традиції в мистецьких шедеврах і надихнуло керівників ГО "Динаміка успіху" на проведення ІІ Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв "UKRAINIAN TRADITION" ("Українська традиція").

15:37:40 16.02.2024

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ З ФУТЗАЛУ

14 лютого розпочались ігри наступного туру відкритого чемпіонату Путивльської громади з футзалу. Між собою зустрілись команда «ДЮСШ – 9» (Путивльська ДЮСШ) та команда «Чайка» (с.Юр’єве). Більш досвідчені гравці команди «Чайка» здобули впевнену перемогу з рахунком 10:2.

11:33:02 16.02.2024

ПЕРШІСТЬ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

Минулими вихідними пройшли ігри наступного туру першості Конотопського району з футзалу. Путивльську громаду в цих змаганнях представляють команда дитячо-юнацької спортивної школи та команда «Ярославна».

14:40:16 15.02.2024

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОБАЦІЇ ЗНАЙШЛА СВОЄ МІСЦЕ СЕРЕД КНИЖКОВИХ ПОЛИЦЬ

Сьогодні в Путивльській публічній бібліотеці з нагоди 9-ої річниці прийняття Закону України «Про пробацію», в рамках проведення Дня відкритих дверей у Конотопському районному секторі №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області відкрилася презентація на тему: «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

17:00:53 14.02.2024

СПОРТСМЕНИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ДЮСШ ПОСІЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ЧЕМПІОНАТАХ

8-10 лютого 2024 року у м. Суми на базі Сумського ДПУ ім. Макаренка пройшли: чемпіонат Сумської області з панкратіону серед старших юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. і дорослих, та чемпіонат Сумської області з грепплінгу серед старших юнаків, юніорів та дорослих.

13:52:59 12.02.2024