Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

РАЗОМ МИ СИЛА

Поки наші сильні, мужні та незламні військовослужбовці звільняють українські землі від російської навали та виборюють наше життя й майбутнє України, ми повинні робити все, щоб їх підтримати й допомогти.

12:17:26 15.03.2024

ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ

Сьогодні в умовах війни підтримка наших Збройних сил та кожного бійця є обов'язком українців. Наша благодійна організація вкотре спрямувала свої зусилля на організацію допомоги захисникам.

08:15:30 14.03.2024

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ

Мешканці нашого славного міста також потужно допомагають нашим бійцям. Сьогодні для приготування смаколиків нашим захисникам Світлана СИНЬОВІД передала овочі та сало.

13:44:18 12.03.2024

ДОПОМОГА НАШИМ БІЙЦЯМ

Вона є вкрай важливою підтримкою, яка надає їм сили та мужності. Саме тому, БО "Потужний тил" завдяки вашим донатам, продовжує піклуватися про наших захисників.

18:19:23 11.03.2024

ОСТАННІ ІГРИ ПЕРШОГО КОЛА

Зіграні останні ігри першого кола відкритого Чемпіонату Путивльської громади з футзалу. Ігри були цікаві та результативні.

09:08:48 11.03.2024

ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ

Днями у Путивльському будинку культури пройшов міський відкритий конкурс читців, присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка-великого Кобзаря України, людини, що віддала життя боротьбі за права та гідність свого народу.

11:38:58 04.03.2024