Центр зайнятості інформує

ЯК ШУКАЛИ РОБОТУ ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ТА ПРИВАТНІ АГЕНТСТВА?

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, інформують службу зайнятості про працевлаштованих ними осіб шляхом подання звітності. Торік звітність до Сумської обласної служби зайнятості надали 58 приватних агентств, з них 15 фактично здійснювали діяльність.

14:45:39 16.03.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ В ІЗРАЇЛІ. ЛЕГАЛЬНО І БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Перші 12 наших земляків разом з представниками інших областей України на початку березня вилітають до Ізраїлю на роботу. Серед них – опалубники, арматурники, штукатури, лицювальники-плиточники тощо

10:15:47 04.03.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДВІДУВАТИ ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ, ЯКЩО ТИ ПРОФЕСІОНАЛ У СВОЇЙ СФЕРІ?

- Для того, щоб залишатися на вершині успіху в обраній професії, необхідно час від часу відвідувати профільні семінари, тренінги та майстер-класи, - ділиться переконаннями директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – У нашому випадку йдеться не лише про людей, які щойно почали опанування нової професії, але й про професіоналів. Далі наводимо декілька змістовних аргументів, які стовідсотково розвіють сумніви щодо відвідування подібних заходів.

15:22:59 23.02.2021

ВОЛОДИМИР ПІДЛІСНИЙ: «ЖОДЕН ВИВІЛЬНЕНИЙ ПРАЦІВНИК РДА НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ УВАГИ ТА ДОПОМОГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ»

На Сумщині у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. На сьогодні обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення 350 працівників.

10:37:40 15.02.2021

В.ПІДЛІСНИЙ: «В АРСЕНАЛІ ОБЛАСНОЇСЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ЧИМАЛО ВАЖЕЛІВ, ЯКІ СПРИЯЮТЬ ПОШУКУ РОБОТИ ТИМ, ХТО ЇЇ ПОТРЕБУЄ»

Днями на базі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск слухачів з професії «Електрогазозварник».

10:38:07 11.02.2021