Центр зайнятості інформує

ЯКІ ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИКОРИСТУВАЛИСЯ НАЙБІЛЬШИМ ПОПИТОМ У 2020 РОЦІ?

- Статистика свідчить, що рівень зайнятості скоротився в усіх районах та містах, а також серед усіх вікових груп населення Сумської області. Це у свою чергу підвищило попит на послуги обласної служби зайнятості, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Послугами обласної служби зайнятості протягом 2020 року скористалися майже 71 тисяча громадян, які шукали роботу, з них 49653 осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Найбільше серед них жінок – 57,7%, молоді до 35 років – 27,7%, жителі сільської місцевості складають 34,1%. Допомогу по безробіттю отримували 14771чоловік. Її середній розмір у листопаді-грудні минулого року становив 3371 грн.

11:22:47 28.01.2021

Служба зайнятості Сумщини окреслює пріоритетні завдання на день прийдешній

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій обласного центру зайнятості.

10:15:37 25.01.2021

Служба зайнятості Сумщини торік працевлаштувала 18 тисяч осіб

Як тільки що поінформував директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, минулого року, незважаючи на те, що у зв’язку з корона вірусом роботодавці заявили про заплановане масове вивільнення 8,9 тис. працівників, служба зайнятості працевлаштувала майже 18 тисяч безробітних громадян. При цьому, кожен шостий працевлаштований оперативно до надання статусу безробітного.

10:13:32 25.01.2021

Служба зайнятості Сумщини активно взаємодіє з ОТГ

В обласному центрі зайнятості чітко дотримується графік відвідин об’єднаних територіальних громад з метою ознайомлення з їх роботою, вивченням ситуації на локальних ринках праці та надання практичної допомоги у працевлаштуванні незайнятих громадян.

10:05:09 25.01.2021