Центр надання адміністративних послуг

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТА ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Сектор з реєстрації місця проживання  управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради надає інформацію для населення, щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання:

12:01:02 30.03.2021

АДМІНІСТРАТОР УПРАВЛІННЯ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

Згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр» з 01 січня 2021 року за надання витягу з Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно додатково справляється адміністративний збір в розмірі 0,025 %  прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

13:20:33 26.03.2021

ОБГОВОРИЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Начальник управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергій АНОХІН провів  нараду з начальниками відділів управління .

13:18:01 26.03.2021

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ЦНАП

Звіт про роботу управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради за лютий  2021 року.

11:37:48 12.03.2021

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАХОДИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

За лютий 2021 року відділом адміністрування соціальних послуг управління « Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради проведено 11 виїзних зустрічей з мешканцями старостинських округів на яких було надано 98 консультацій щодо призначення всіх видів соціальної допомоги, субсидій, пільг та прийнято 53 заяви з необхідним пакетом документів на призначення субсидії, пільг та допомог.

09:48:08 03.03.2021

ПРАВА НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

З початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.

10:59:43 15.01.2021