ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 31.05.2022 11:00

Управління "ЦНАП" повідомляє, що станом на 31.05.2022 по Путивльській міській раді зареєстровано 589 переміщених осіб, з них 105 переселенців зареєструвалися через електронний портал Дія.

Звертаємо увагу, що 25 травня 2022 року внесено зміни до переліку теріторіальних громад, які знаходяться в районах проведення бойових дій. До переліку додано громади Сумської област, а саме: Новослобідська, Великописарівська, Білопільська, Краснопільська, Юнаківська, Есманьська (Шосткинський район), Середино-Будська та Шалигинська територіальні громади.

Якщо мешканці зазначених громад через бойові дії перемістилися для проживання до іншої громади, вони мають право на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи й на виплату допомоги на проживання.