З 19 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ В УКРАЇНІ ДІЄ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ "ПРИХИСТОК" ДЛЯ ДОПОМОГИ З ПОШУКУ ЖИТЛА ДЛЯ БІЖЕНЦІВ

Дата: 26.05.2022 13:42

Власникам помешкань, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану, передбачена грошова компенсація.

По Путивльській міській раді станом на 26 травня за отриманням компенсації за проживання переселенців звернулося 29 власників житлових приміщень.

Нагадуємо, що компенсація надається власникам житла або іїх представникам, які безоплатно розмістили в житловому приміщенні внутрішньо переміщених осіб, крім членів своєї сім'ї.

Звертаємо увагу, що для отримання компенсації за травень, особи, що розмістили переселенців, повинні до 5 червня 2022 року звернутися до управління ЦНАП з документами, що посвідчують особу та підтверджують право власності на житло.