«МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

Сьогодні Кабінетом Міністрів затвердждено постанову ,,Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня?.

09:34:29 16.12.2021

НАЯВНІСТЬ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ НЕ ЗАВЖДИ Є ПРИЧИНОЮ ДЛЯ ВІДМОВИ У СУБСИДІЇ

Відповідно змін  до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 субсидія не призначається, якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, має у власності:

09:35:55 13.12.2021

ЗАМІСТЬ 113 ВИДІВ ДОВІДОК – ЛИШЕ 39!

Скільки видів довідок існує в Україні? Неможливо відповісти точно на це запитання, адже є велика кількість різних назв однієї і тієї ж довідки, що дуже заплутує громадян при підготовці документів. Це також ускладнює використання, застосування та створення комплексних електронних послуг.

10:03:01 08.12.2021

ЗМІНИ В УМОВАХ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ З ПОЧАТКОМ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян 15 листопада 2021 року Урядом прийнято постанову за № 1184, якою змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій.

10:12:30 24.11.2021

«ПЛАТФОРМА ЦЕНТРІВ ДІЯ» – НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС, ПРЕЗЕНТОВАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

У вересні цього року Міністерством цифрової трансформації України презентувало Платформу Центрів Дія – онлайн-ресурс, який призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг, та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

14:31:09 29.10.2021

АНКЕТА ЩОДО ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В УПРАВЛІННІ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

14:26:32 29.10.2021

ПРАВО ГРОМАДЯН НА СВОЄЧАСНІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ В УМОВАХ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ