УПРАВЛІННЯ ЦНАП ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 19.05.2022 15:33

Відновив роботу Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Наразі надаються всі послуги з державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, окрім державної реєстрації зміни складу засновників (учасників) юридичних осіб та/або розмірів їх часток (паїв), зміни розміру статутного (складеного) капіталу (пайового фонду); державної реєстрації на підставі документів, які посвідчено або справжність підписів на яких засвідчено нотаріусом, який не включений до затвердженого Міністерством юстиції переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, або включений до зазначеного переліку із застереженням про заборону нотаріального посвідчення відповідних документів або засвідчення справжності підпису на них; державної реєстрації на підставі судових рішень, що набрали законної сили та тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, поданих заявником, крім слідчого, прокурора.

Також, органом реєстрації місця проживання надаються довідки про місце проживання, для оформлення спадщини в нотаріуса; довідки про кількість зареєстрованих осіб, за місцем вимоги.