ЧИ ВПЛИВАЄ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Дата: 20.05.2022 16:38

Для призначення житлової субсидії з травня управління соцзахисту самостійно збирає необхідну інформацію – про доходи громадян із липня по грудень 2021 року, про наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг тощо.

Тож, після отримання зазначеної інформації буде прийматися рішення по кожному отримувачу субсидії індивідуально.

Звертаємо увагу, що однією з причин відмови в призначенні житлової субсидії є наявність на 1 травня 2022 року простроченої понад 3 місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 680 грн.

Проте, якщо ж заборгованість зі сплати комунальних послуг виникла, і неопалювальний сезон уже розпочався, усе одно є можливість оформити субсидію. Житлова субсидія буде призначена з початку неопалювального сезону, якщо впродовж двох місяців від його початку будуть надані один з таких документів:

документальне підтвердження сплати заборгованості;

укладений договір про її реструктуризацію;

ухвала про відкриття провадження у справі щодо оскарження заборгованості в судовому порядку.

Якщо зазначені документи буде подано пізніше ніж за дві місяці після початку неопалювального сезону, то субсидію буде призначено після подання нової заяви та декларації.